striukes akcija aš esu daug laimingesnis

Žinau, kad mano vestuvių įkvėpimas labai pasikeitė, nes mes iš tikrųjų pradėjome planuoti vestuvių smulkmeniškas detales.

Iš pradžių norėjau labai eklektiškų vestuvių. Aš įsivaizdavau labai modernias, švarias linijas, įnoringas popierines vestuves.

Gerai, kad techniškai būtų gimtadienio šventė,visi balti balenciaga, bet jūs gaunate tašką. / Image by Flying House keliaujant Mama

Vaizdas per labiausiai mėgstamą dieną / ‘Altmix Photography’ nuotrauka

Vaizdas per vestuvines paukštines / Fotografijos ir fotografijos kabiną Katrina Louise

‘Image via Brooklyn Bride’ / ‘Lizelle Lotter Photography’ nuotrauka

Man tikrai patiko idėja, kad tonų ir tonų spalvų vietoj dviejų ar trijų spalvų pasirinkimas. Norėjau naudoti kitus dizaino elementus, kad juos visus sujungčiau. Vietoj to, kad naudoti spalvą kaip kombinuotą elementą, norėjau naudoti plačias temas, pvz., Formą ir modelius, kad būtų paryškintas teiginys kartu su ryškiomis,Balenciaga pilka aukšta viršūne, laimingomis spalvomis.

Maniau, kad buvau protingas ir originalus,juodos ir baltos spalvos balenciaga bėgikai, bet iš tikrųjų aš buvau išsklaidytas ir tiesiog visur. Aš buvau labai įsimylėjęs idėją apie vedybas ir vedybas. Tai kartu su manimi trūksta tikros vizijos ir to, ką norėjau būti super Martos ir padaryti ‘viską’, reiškia,sportiniai bateliai negraži, kad aš praradau ryšį su tuo,balenciaga triple s moteriski kedai, kas iš tikrųjų buvo svarbi,žalia ir juoda balenciaga, vedant ištekėjusius vaikus.

Taigi čia yra mano originali spalvų paletė, kurią aš sukūriau vieną kartą (ooh, aš net nemanau,ugg ispardavimas, kad mes šiuo metu užsiimame). Neprakti juoktis:

 

Spalvotas mikroschemos šaltinis: 100 sluoksnių tortas

Aš tikrai nesu įsitikinęs,balta ir juoda balenciagas, kaip viskas vyko kartu, bet * nusiskusti * ten eini. Pink ir mėlynas turėtų būti pagrindinės spalvos. Buvau bijodamas,balenciaga tote, kad jis atrodytų pernelyg kūdikio dušas, taigi aš atnešė akcentus iš jūros putų, limonado, levandų ir pejūnų ir viską sujungė kreminės baltos ir pilkos kaip neutralios spalvos.

 

Šaltinis: Capitol Romance / Photo by Elusive Photo Design

Aš buvau labai tikras dėl savo vizijos, kad prieš tai net įsitraukėme ir,balenciaga mini suede, kai buvau nekantrus laukiančios bičios, iš tikrųjų sukūriau šimtus, o aš turiu omeny šimtus kunudamos gėlės, kad padarytų vestuvių puokštę su (be kita ko,Balenciaga pilka suede krepšys, 1001 kranais). Tačiau pasakysiu, kad laikydamas rankas užsiėmęs, aš neleidžiu manęs nusimesti ar sugadinti kiekvieną kartą,balenciaga mados, kai susirenka dar vienas draugas.

 

Mano gėdos dėžė

Taigi, nereikia sakyti,balenciaga juodas krepšys, tai buvo šiek tiek bendras vizijos šokas, kai PBear ir aš atrinko vietą,balenciaga sneaker preis, ir supratau, kad mano šiuolaikinės stiliaus vestuvės tiesiog ketina susikibti dramatiškai su kambariu. Atsižvelgdamas šį žingsnį atgal ir suvokdamas, kad visas mano sunkaus darbo nenoras dirbti, tai buvo pats sunkiausias dalykas,žemas viršų geltona balenciaga, kurį aš padariau planuodamas šias vestuves. Nors kartais man kyla abejonių dėl to, kad tai kartu sujungta, aš esu daug laimingesnis, kaip planavome iki šiol ir priimame sprendimus.

Ar kas nors gana toli į ‘pasididžiavimo’ projektą tik suprato, kad tikrai nesiruošia dirbti? Ar sunku valdyti visiškai kitokią kryptį? Atrodo taip liūdna, kad šis dėžutė gyvena mano spintoje. Ar kas nors turi idėją, ką turėčiau daryti su šia medžiaga?

 PREVIOUS POSTRoad-Trip Medaus mėnuo: ‘Mitten NEXT POSTPaC Man \u0026 Wife: Walk the Line’ Susiję straipsniai Kaip rasti puikią pusiausvyrą jūsų tema Wedding04 / 10/17 @ 2:27 pm The One with Details02 / 28/17 @ 9 : 00 am 14 Gėlių sienos tendencijos jums bus meilės! 07/17/17 @ 5:00 DIY Photo Booth fonas su styginių šviesos07 / 19/17 @ 5:00